вул. Плеханівська, 117,

Харків

prana2006@ukr.net

pranaprint2017@gmail.com

+38 (063) 969-50-60

+38 (057) 739-22-58

Раді вітати Вас на веб-сайті Компанії “PRANA PRINT”. Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не згодні з цими умовами, не використовуйте цей Сайт.

Договір-оферта

(Далі – Договір) – договір, який комерційна організація (Продавець) за характером своєї діяльності (продажу товарів, надання послуг), укладає з кожним, хто до неї звернеться (з Покупцем).

Продавець – веб-сайт “PRANA PRINT”

Покупець – фізична особа, не молодше 18 років, яка здійснила оформлення замовлення на сайті або за телефоном(чи іншим способом), або особа, зазначена як одержувач товару. Покупець набуває товар для особистих, комерційних чи інших потреб.

https://pranaprint.com.ua – Веб-сайт “PRANA PRINT” (далі-Веб-сайт)

Товар – моделі, аксесуари, комплектуючі та супровідні предмети.

Полсуги – нанесення забраження, обробка тканини, формові логотипи.

Використання веб-сайту.

На веб-сайті увазі Покупця представлені послуги і товари, а також умови оплати і доставки цих товарів. Колірна гамма і дизайн товарів можуть мати незначні відмінності від представлених на веб-сайті, що пов’язано з відмінностями колірного балансу, яскравості і контрасту різних моніторів.

Замовлення – належним чином оформлене замовлення товару. Договір вважається укладеним з моменту оформлення замовлення з сайту, месенджері або у телефонному режимі.

Дана Угода відноситься безпосередньо до продажу товарів і надання послуг Продавцем Покупцеві. Ця Угода укладається між Продавцем і фізичною особою (покупцем), які далі за текстом іменовані Сторонами. Всі пункти договору відносяться тільки до представленої угоди.

1. Загальні положення.
1.1. При замовленні товарів та послуг на веб-сайті або іншим чином, Покупець погоджується з Умовами продажу товарів, викладеними нижче.
1.2. Ці Умови продажу товарів, а також вся інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до статті 633 Цивільного кодексу України (ЦКУ).
1.3. До відносин між Сторонами застосовуються положення гл. 54 ЦКУ “Про купівлю-продаж” та Закон України “Про захист прав споживачів”, а також інші правові акти України, що регулюють дані правовідносини.
1.4. Покупець погоджується з Умовами продажу Товарів шляхом проставлення відмітки в графі “Я прочитав(ла) і згоден з правилами сайту» при оформленні Замовлення, і натисканням кнопки “Відправити замовлення”.
1.5. Підтверджене Покупцем Замовлення  підтверджує той факт, що Покупець ознайомився з цим договором, розміщеними на веб-сайті, і, керуючись ними, зробив замовлення.

2. Оформлення та терміни виконання замовлення
2.1. Замовлення Покупця може бути оформлений наступним чином:
– самостійне покрокове оформлення Покупцем на Сайті;

– замовлення по телефонам, вказаним на сайті;

-або іншим чином;

2.2. При оформленні Замовлення Покупець повинен вказати наступну інформацію:

П.І.Б. Покупця або одержувача Замовлення;
адреса доставки Замовлення;
контактний телефон;
електронну поштову адресу;
2.3. Після оформлення Замовлення на Сайті Продавець уточнює всі деталі Замовлення, погоджує дату доставки, яка залежить від наявності замовлених Товарів на складі Продавця і часу, необхідного на виготовлення Замовлення.
2.4. Якщо на складі відсутній замовлений Товар, матеріали для його виготовлення або необхідна їх кількість, Продавець інформує про це Покупця за допомогою відправки електронного листа або по телефону (якщо номер був вказаний покупцем). Покупець має право погодитися прийняти Товар в зазначені Продавцем терміни або в доступній кількості.
Продавець може запропонувати інший аналогічний Товар, представлений на веб-сайті та в наявності на складі. Покупець має право погодитися з даною пропозицією і далі дотримуватися всіх інструкцій і положень, що містяться в Договорі Сторін, або анулювати дану позицію Товару із Замовлення. У разі ненадання відповіді Покупцем протягом 3 (трьох) робочих днів Продавець залишає за собою право анулювати даний Товар із Замовлення, або анулювати все Замовлення.

3. Оплата Замовлення
3.1. Ціна Товару вказується на Сайті Продавця і може змінюватися в залежності від складності та обсягу замовлення.
3.2. Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку до моменту оплати. Це відбувається за рахунок нестабільності курсу валюти, а також за рахунок зміни вартості матеріалів, використовуваних при виготовленні товару. Ціна Товару, яку платить покупець, вважається ціною договору (вартістю Замовлення) на момент оформлення Замовлення.
3.3. Продавець приступає до виготовлення замовлення на наступний робочий день з дня надходження грошових коштів на розрахунковий рахунок Продавця. Продавець має право попросити Покупця підтвердити оплату замовлення за допомогою надання документів про оплату (чек) або скріншот екрану (монітора) пристрої, з якого була проведена онлайн оплата.
3.4. Щоб уникнути випадків різного роду неправомірного використання банківських карт при оплаті, все Замовлення, оформлені на веб-сайті і передплачені банківською картою, перевіряються. Продавець залишає за собою право без пояснення причини анулювати Замовлення. Вартість Замовлення повертається на банківську карту, з якої була проведена оплата товару.

3.5. Оплата замовлення здійснюється тільки в гривнях.

4. Доставка Замовлення
4.1. Способи доставки Товарів вказані на веб-сайті
pranaprint.com.ua
4.2. Вартість доставки розраховується виходячи з тарифів обраного Покупцем перевізника. Всі витрати по доставці післяплатою лягають на Покупця. Погоджуючись з даним Договором, Покупець підтверджує свою відмову від претензій до Продавця щодо вартості доставки Замовлення.
4.3. При доставці Замовлення вручається тільки особі, зазначеній при оформленні Замовлення як Одержувач, або особі, на яку оформлена довіреність за формою продавця.
4.4. Ризик випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення підпису Покупця в документах, що підтверджують доставку Замовлення. У разі невиконання Замовлення Продавець відшкодовує Покупцю суму передоплати Замовлення і доставки шляхом її перерахування на рахунок Покупця.
4.5. Сторони звільняються від відповідальності за часткове або повне невиконання зобов’язань за цим Договором, якщо це стало наслідком обставин непереборної сили, а саме: пожежі, повені, землетруси, війни, військових дій будь-якого характеру, блокади, ембарго на експорт або імпорт, і якщо ці обставини безпосередньо вплинули на виконання даного Договору. При цьому термін виконання зобов’язань за Договором відсувається відповідно до часу, протягом якого діяли такі обставини та їх наслідки.
4.6. При доставці Замовлення вручається Покупцеві або Уповноваженій особі.
4.7. При передачі Замовлення Покупець повинен перевірити зовнішній вигляд і цілісність упаковки Замовлення, кількість Товару в замовленні, комплектність. Якщо доставлений товар не відповідає заявленому на веб-сайті, покупець не повинен їм користуватися і зберегти цілісність товару. В такому випадку Покупець повинен відразу ж повідомити продавця про брак і повернути товар відповідно до пункту 6.
4.8. Оформляючи замовлення післяплатою, Покупець зобов’язується забрати замовлення протягом 5 робочих днів після доставки Замовлення.
4.9. Продавець не відправляє з післяоплатою Товари, в які Покупець вніс зміни (імена, фото, текст).
4.10. Продавець залишає за собою право відмовити у виконанні Замовлення, якщо Покупець не забрав попереднє Замовлення з післяплатою.

5. Строки доставки Замовлення
5.1. Продавець вживає всіх необхідних заходів для того, щоб Товар потрапив до Покупця якомога швидше.
Замовлення виконується протягом 1-7 робочих днів і надходить на місцеве поштове відділення перевізника, якого вибрав покупець. Кінцеві терміни отримання Замовлення Покупцем залежить від адреси та регіону доставки, роботи обраної Служби доставки і поштового відділення.
5.2. Продавець має право змінювати терміни доставки без попередження в залежності від завантаженості і періоду виконання замовлення.
5.2.1. Якщо Продавець має інформацію про можливу затримку доставки Товару Покупцеві, він відразу ж повідомляє про це Покупця за допомогою відправки електронного листа або по телефону (якщо номер був вказаний покупцем).
5.3. У разі підозри на втрату посилки Продавець або Покупець має право звернутися до перевізника з заявою на розшук посилки. Дана заява подається після закінчення 4-х тижневого терміну з моменту відправлення посилки.

6. Повернення Товару
6.1. Покупець має право повернути товар не пізніше 14 робочих днів з моменту отримання відповідно до Закону України «Про захист прав споживача». Це не відноситься до Товарів, виготовлених на матеріалах Покупця, і описаних в пункті 8.2.
6.2. Покупець зобов’язаний якомога швидше повідомити продавцеві, якщо товар не був доставлений або якщо Товар був пошкоджений під час доставки.
6.2.1. У разі пошкодження Товару при доставці Покупець повинен повернути товар продавцеві з упаковкою і всім вмістом посилки. У деяких випадках на розсуд продавця можливе прийняття в якості доказів фотографій пошкодженого товару.
6.3. Продавець не несе відповідальності в разі, якщо Покупець помилково вказав невірні реквізити для відправки товару (адреса, П.І.Б. одержувача або номер складу Служби доставки).
6.4. Повернення Товару Продавцю, проводиться за рахунок Покупця.
6.4.1. Покупець не повинен використовувати Товар, якщо він вирішив його повернути. Товар повинен мати товарний вигляд, бути з непошкодженою упаковкою, етикетками, без плям і сторонніх запахів.
6.4.2. При поверненні Замовлення Покупець зобов’язаний сповістити продавця про повернення. Весь ризик за доставку Товару Продавцю лягає на Покупця.

6.5. Покупець може повернути товар через дефект. Якщо Покупець виявив, що товар не відповідає заявленим характеристикам, або має якісь дефекти, він повинен відразу ж повідомити про це Продавцю відповідно до пунктів 6.5.1.- 6.5.3.
6.5.1. Якщо Покупець повертає товар згідно з пунктом 6.5, він повинен повернути товар продавцеві відразу після виявлення дефекту.
6.5.2. Продавець проводити експертизу повернутого Товару відразу після його отримання. Якщо Продавець не знаходить дефектів або інших порушень відповідно до умов Договору, товар повертається Покупцю.
6.5.3. Якщо встановлено, що Товар, який Покупець направив назад продавцеві, не має дефектів і пошкоджень або має дефекти і пошкодження, пов’язані з неправильною експлуатацією (перевищенням температурного режиму прання, неправильною експлуатацією, механічними пошкодженнями і т.д.) – товар повертається назад Покупцю, без відшкодування витрат.

7. Порядок експертизи Товару
7.1. Продавець вивчає повернутий Товар в відразу ж після його отримання.
7.2. Якщо в ході перевірки товару було визначено, що товар не використовувався, його товарний вид збережений, він не має сторонніх запахів, не пошкоджено після доставки і не були пошкоджені етикетки, Покупцеві відшкодовується вартість такого товару.
7.3. Повернення грошових коштів проводитися не пізніше 7 днів з дня отримання Продавцем Товару шляхом:
-Повернення грошових коштів на банківську карту, з якої була проведена оплата товару;
-Повернення відповідної суми на банківський або інший рахунок, вказаний Покупцем;
7.3.1.Заміна Товару на потрібний проводитися за попереднім погодженням з Покупцем.
7.3.2. Продавець залишає за собою право відмовити в заміні Товару без вказівки причин. В такому випадку можливе тільки повернення грошових коштів без урахування витрат на доставку Товару покупцеві і повернення Товару Продавцю.

8. Гарантія
8.1. Всі Товари, представлені Продавцем на веб-сайті, мають відмінну якість.

8.2. Гарантійні зобов’язання не поширюються на Товари, виготовлені на матеріалах Покупця.
8.3. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, замовлених на Сайті.

Продавець не несе відповідальності за вибір продукції покупцем, в тому числі за сумісність продукції, її використання і результати використання.

Продавець не несе відповідальності за вибір покупцем додаткового обладнання та послуг, замовлених в зв’язку з використанням продукції, а також за їх використання і результати використання. Продавець залишає за собою право вносити зміни в свою продукцію без попереднього повідомлення, якщо такі зміни не призведуть до суттєвого обмеження можливостей її використання.

8.4. У разі причин, за які Покупець не несе відповідальності (неякісний або пошкоджений товар, куплений на веб-сайті), Продавець зобов’язується відшкодувати вартість такого Товару Покупцю за винятком випадків, описаних в пункті 8.2.

Якщо у вас виникли питання, ви завжди можете зв’язатися з нами зручним для вас способом: написавши листа на нашу електронну пошту; зателефонувавши за телефонами; Ми обов’язково вам відповімо і допоможемо.

9. Обробка персональних даних
Погоджуючись з положеннями цього Договору, Покупець, відповідно до ЗУ “Про захист персональних даних» дає дозвіл на збір і обробку персональних даних, необхідних для оформлення замовлення і швидкого зв’язку з Покупцем.

Персональні дані Покупця обробляється відповідно до ЗУ “Про захист персональних даних”.
При реєстрації на веб-сайті Продавця Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, контактний номер телефону, адреса електронної пошти, адреса доставки товару.
Повідомляючи Продавцю свою адресу електронної пошти і номер телефону, Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем з метою здійснення розсилок рекламного та інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань перед Покупцем.
Надаючи свої персональні дані Продавцю, Покупець погоджується на їх обработку.Под обробкою персональних даних розуміється будь-яка дія (операція) або сукупність дій (операцій), що здійснюються з використанням засобів автоматизації або без використання таких засобів з персональними даними, включаючи збір, запис, систематизацію, накопичення, зберігання, уточнення (оновлення, зміна) витяг, використання, передачу (в тому числі передачу третім особам, якщо необхідність в ній виникла в ході виконання зобов’язань), знеособлення, блокування, видалення, знищення персональних даних.
Продавець має право використовувати технологію “cookies”. “Cookies” не містять конфіденційну інформацію. Покупець справжнім дає згоду на збір, аналіз і використання “cookies”.
Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень.
Продавець має право переуступати або яким-небудь іншим способом передавати свої права та обов’язки, що випливають з його відносин з Покупцем, третім особам.
Сайт та його сервіси можуть тимчасово частково або повністю бути недоступні через проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Сайту Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.

10. Інші умови
10.1. Продавець залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови публікації його на Сайті.
10.2 Оплата Покупцем Замовлення, оформленого на веб-сайті, з наступним повідомленням Продавця про факт оплати, означає повну згоду Покупця з умовами договору купівлі-продажу (публічної оферти) і є фактичною датою укладення Договору купівлі-продажу між Покупцем і Продавцем.
10.3. Весь фото і відеоматеріал, а також конструкція і колірні рішення моделей, представлений на нашому веб-сайті, а також в соціальних мережах є власністю компанії “PRANA PRINT”
10.4. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі суперечки між сторонами вирішуються шляхом переговорів. У разі неможливості вирішення зазначених спорів шляхом переговорів вони повинні бути передані для розгляду в суд відповідно до чинного законодавства України.
10.5.Визнання судом недійсним будь-якого пункту даного Договору не тягне за собою недійсність його в цілому.
10.6 Товари якi були не забраннi, після повідомлення замовнику у будь якій формі(телефоном,поштою,соц мережами або іншим способом) протягом
14 робочих днiв пiдлягаются утилiзацiї,без права на повернення грошових засобів,залогів то що.
10.7 За нечемне поведіння зі співробітніками ТОВ “ПРАНА ПРИНТ”, компанія може відмовити у виконанні послуг в односторонньому порядку на будь якому єтапі замовлення. Будьте чемні та взаемо вічливі.

Обратная связь
close slider